Son Haberler
Anasayfa » Gelin & Güzellik » Makyaj » Porselen Makyaj
Porselen Makyaj
Porselen Makyaj

Porselen Makyaj

Porselen Makyaj
Porselen Makyaj

Porselen Makyaj Nedir

Porselen Makyaj Nedir, Porselen Makyaj Yapımı, Su bazlı makyaj , akneli cilde makyaj, kusurlu ciltler için makyaj, Porselen Makyaj Malzemeleri vs bu konularla ilgili özellikle gelinlerden çok duyuyorum. Genelde gelin adayları Porselen makyaj yaptırmak isterler ve  makyözler bunu değerlendirip iki katı ücretle porselen makyaj yaparlar.

Öncelikle Porselen makyaj Nedir bunu bir açıklığa kavuşuralım.

Porselen makyaj, gündelik kullandığımız çeşitli markaların fondötenlerinden farklı olarak Supracolor dediğimiz ağır kapatıcılarla yapılan ve far malzemelerinin de ıslak kullanılarak uygulandığı makyajdır. Porselen makyaj doğru yerde kullanıldığında harikalar yaratır ama doğru yerde kullanılmadığı takdirde de bütün gün sizi rahatsız eden bir makyaj türü haline gelir. Peki sizin için uygun olup olmadığına nasıl karar vereceksiniz.

1- Yüzünüzde yara izin ya da aşırı derecede sivilcelenme varsa porselen makyaj ( porselen makyaj kelimesini kullanmak istemiyorum ama… ) yani supracolor makyaj malzemesi kullanarak yüzünüzü kapatabilirsiniz yalnız dikkatli olmanız gerekir. Kesinlikle fix plus yani sabitleştirici kullanmanız gerekecek. Bu makyaj türü kesinlikle sizin için.

2- Yüzünüzde herhangi bir iz yoksa porselen makyaja hiç gerek yok profesyonel makyaj malzemeleri sizin için yeterli. Önemli olan sizin için diğer detaylar ( göz makyajı, gölgelendirme vs. )

Özellikle bu konuyla ilgili bir video da paylaşmak istedim. Buyurun izleyin kimlerin ihtiyacı var.

Profesyonel Makyöz Nurgül Kolukırık

Porselen Makyaj Video İzle

Check Also

Damatlık

Damat Makyajı

Damat Makyajı son yılların makyaj trendi. Erkekler Biz neden bakımlı olmayalım demiş olmalılar ki bu trend ortaya çıkmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir