Son Haberler
Anasayfa » Gelin Saçı

Gelin Saçı

Gelin Saç Modelleri

Gelin Başı Topuz
Gelin Başı Topuz

Her Gelin adayının en önemli günü olan Düğün gününde eşsiz güzelliğe sahip Gelin Başı’na sahip olmak ve ilerleyen yıllarda düğün ve gelin fotoğraflarına baktığında demode bir imaja sahip olmayacak Gelin Saç Modelleri ‘ne sahip olmak her gelinin hayalidir.

Peki gelin adaylarının nikah ve düğün gününde her şeyi tasarladığı gibi gitmesi ve aksaklıkların olmadığı mükemmel bir düğün gününe nasıl hazırlanılır?

Gelin Saçı düğünün en önemli ayrıntılarından bir tanesidir. Düğün saçı modelinize karar vermeden önce işinde tecrübeli olan bir kuaför ile en az 15 gün öncesinden randevu alıp gelin başı modelinizin bir kaç alternatif model ile provasını yapmanız gerekir. Eğer kuaförünüze güveniyorsanız sorun yok.  İlk defa saçlarınızı taratacağınız bir Kuaför için mutlaka prova talep edin.

Son gün kuaför den alacağınız randevu için size en az dört saat ev fazla beş saat süre ayırmasını talep edin. Gelin başı modelleri konusunda iddialı ve özgün tasarımları tercih ederken mutlaka ve mutlaka kuaförünüze danışın ve gelin başı provasını yapın. Bu işlem size zaman kaybettirmez bilakis gelin saç modeli için uygulayacağınız saç modelleri hakkında farklı fikirlere sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

En iyi gelin başı modeli hangisidir diye birçok kişi birbirine sorar durur. Bu sorunun cevabı en iyi gelin saçı modeli kişinin kendisine özgü taranmış kopyala yapıştır olmayan saç modelleridir. Kopyala yapıştır gelin saçı modelleri aynı saçı sürekli her gelin adayına uygulayan klasik ve üretken olmayan kuaförlere özgü bir çalışma yöntemidir. Daha önce taradığı gelin saç modeli beğenilen bir kuaför her önüne gelen kişiye aynı sonuç için aynı gelin başı ve topuz modelini tarar durur. Bu duruma maruz kalmamak için tedbirli olun.

Saçlarınızı mutlaka düğünden bir yıl öncesi uzatmaya çalışın. Alternatif gelin saç modelleri için farklı saç modelleri yaptırabilesiniz. Eğer saçlarınız kısa ise de üzülmeyin kısa saçlı gelin başı modelleri için bir çok alternatif var.

Bir yorum

  1. meltem ve nurselin

    beyendim ama bana daha çok yakışırda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir